Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
08/02/2016 Angajam manipulant marfa
23/04/2015 Angajam Urgent Manipulant Marfa
03/05/2017 Manipulant marfa
24/04/2015 CAUTAM MANIPULANTI
29/02/2016 Angajam Manipulant Marfa

Manipulant marfa

Cautam pentru clientul nostru:
MANIPULANTI MARFA

Responsabilitati:

• Pregatirea marfurilor pentru expeditie;
• Incarcarea/descarcarea marfurilor in/din autovehiculele de livrare
• Verificarea marfurilor sosite in depozit
• Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortiment, manual sau cu ajutorul lizei
• Participa la inventarierea marfurilor
• Mentine curatenia si ordinea in depozit si in fata acestuia
• Respectarea programului de lucru stabilit prin contract
• Nu se lucreaza la norma
• Se respecta ierarhia
Cerinte:
• Capacitatea de a rezista la efort fizic
• Sa nu fie nici foarte gras, fiindca incarca toata ziua marfa manual

Transport:
• Sa fie din Oradea, Episcopia - pentru programul de la 8-18:30 findca nu au transport pentru seara altfel

Program de lucru:
Luni – Vineri: 6-14:30
Jumatate de ora auza de masa
2 pauze de 10 min de relaxare
Sambata platita

SAU

Miercuri - Sambata – 4 zile de lucru
Program de lucru: 8-18:30

Salar:

Salar de incadrare: 1250 Brut – Net 925 (Min pe economie)
Prima 250 Ron Net - LUNAR
Bonuri de masa – 1 bon pe zi lucrata – 200 Ron Net
Sambata platita – 100 lei per sambata – 4 Sambete lucrate = 400 Ron
Plus + pentru cei care lucreaza de la Miercuri – Sambata, mai exista un bonus suplimentar o data la 2 luni (aproximativ 200 Ron, se socoteste in functie de incarcare)

Locatia:

Cauaceu, langa Biharia sau Soseaua Borsului

Persoanele interesate pot sa trimita CV pe adresa de email dan.floruta@gmail.com sau sa sune la 0733004857.

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.