Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
08/02/2016 Angajam manipulant marfa
23/04/2015 Angajam Urgent Manipulant Marfa
03/05/2017 Manipulant marfa
24/04/2015 CAUTAM MANIPULANTI
29/02/2016 Angajam Manipulant Marfa

Manipulant marfa

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.

Responsabilitatile postului:
- Participarea activa la manipularea marfii din depozitul firmei;
- Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor;
- Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la manipularea si depozitarea marfurilor;
- Participarea la imbunatatirea sistemului de depozitare;
- Incarca si descarca marfurile in hala;
- Asigura integritatea si securitatea marfurilor.

Aptitudini necesare postului:
- Seriozitate;
- Meticulozitate;
- Capacitate de a lucra organizat.

Cerin?e necesare ocuparii postului:
- Conditie fizica buna;
- Experienta pe un post similar, prezinta avantaj, insa nu este cerinta eliminatorie;
- Raspunde de calitatea serviciilor prestate.

Se ofera:
- Salariul se va negocia in urma interviului;
- Bonus de prezenta, performanta si calitate;
- Bonuri de masa in valoare de 10 ron;
- Transport asigurat din Oradea si zonele limitrofe;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Program de lucru: luni-vineri, 07:30-16:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.