Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
14/12/2013 angejez frezor
30/06/2015 Angajam Frezor in Oradea
30/10/2015 Angajam Frezor - Rabotor pentru o firma din Oradea .

Frezor CNC

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Responsabilitatile postului:
- Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica conform instructiunilor de operare si specifica?iilor tehnice
- Masoara si verifica sculele aschietoare folosite in procesul de aschiere
- Se asigura ca toate produsele executate în proces indeplinesc conditiile de calitate si specificatiile tehnice
- Supraveghearea starii materialelor si mentinerea acestora in conditie buna
- Pozitionarea si reglarea utilajului de productie, pe masina, dupa instructiuni

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Abilitati de organizare
- Indemanare
- Seriozitate

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Cunostinte tehnice
- Cunostinte programare Fanuc - avantaj
- Experienta relevanta in meseria de frezor pe masina cu comanda numerica
- Abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice
- Disponibiliate de lucru pentru 3 schimburi

Se ofera:
- Salarizare avantajoasa
- Decontare abonament transport
- Tichete de masa
- Prima de vacanta
- Prime de Paste si de Craciun (tichete cadou)

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.