Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
13/07/2018 Reglor
14/07/2015 Angajam reglor CNC

Reglor CNC

Clientul nostru reprezinta o Societatea Romaneasca parte dintr-un grup francez renumit, specializata in prelucrarea metalelor si productia de subansamble auto, industria electrica si electronica.
Daca esti o persoana activa si serioasa, cu studii medii tehnice, te asteptam sa aplici prin CV-ul tau!

Responsabilitatile postului:
- Aprovizioneaza locul de munca cu materiale, semifabricate , SDV-uri, in conformitate cu tehnologia din unitate;
- Asigura functionarea masinilor-unelte cu comanda numerica;
- Studiaza comanda, pregateste masina unealta cu comanda numerica pentru executarea lucrarii;
- Verifica reglarea sculelor la cote ce permit prelucrarea ulterioara a piesei de reglat;
- Preda prima piesa la Inspectia Calitatii si corecteaza dimensiunile de reglaj;
- Executa lucrari specifice de scularie strunjire si frezare (ajustare, gaurire, filetare, tusare, finisare, etc.) si asambleaza componentele de diferite complexitati ale dispozitivelor, matritelor, stantelor, modelelor metalice, etc;
- Verifica vizual integritatea pieselor executate, starea si aspectul suprafetelor prelucrate;
- Lucreaza in ISO.

Cerinte:
- Studii medii sau superioare in domeniul tehnic;
- Cunostinte in domeniul prelucrarii prin aschiere;
- Cunostinte legate de procesele CNC – nivel avansat;
- Sisteme calitate (ISO– nivel baz? Software CAD/CAM ?i software dedicat proceselor CNC – nivel bun Ms. Office (Word, Excel, Power Point) - nivel mediu/avansat;
- Citire/interpretare desen tehnic;
- Cunostinte bune in utilizarea SDV-urilor;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi de L-V;

Beneficii:
- Salariu atractiv in functie de experienta: intre 1800- 2800 ron net;
- Bonus lunar de productie si fidelitate;
- Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca;
- Bonuri de masa;
- Locatie in Oradea, centura orasului - se asigura transportul prin microbuze in oras, si decontare combustibil, abonament pentru zonele limitrofe Oradea.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.