Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
24/05/2023 Angajam operator Manitou/incarcator telescopic.
20/01/2016 Operator
08/02/2013 Operator PC
25/04/2018 angajez operator cnc
22/03/2015 Angajez urgent operator buldoexcavator

Operator CNC

Clientul nostru reprezinta o Societatea Romaneasca parte dintr-un grup francez renumit, specializata in prelucrarea metalelor si productia de subansamble auto, industria electrica si electronica.

Responsabilitati:
- Verifica planul de productie si aprovizioneaza locul de munca cu materiale si semifabricate;
- Identifica si studiaza produsele ce urmeaza a fi prelucrate;
- Programarea masinii unelte cu comanda numerica, reglarea sculelor si dispozitivele de fixare in colaborare stransa cu Reglorul din sectie;
- Intocmeste planul de productie conform cerintelor specifice pentru productie;
- Verifica vizual integritatea pieselor executate, starea si aspectul suprafetelor prelucrate;
- Depozitarea si expeditia pieselor prelucrate;

Cerinte:
- Experienta minima in operare CNC
- Nivel minim de: Citire/interpretare desen tehnic;
- Aparatura de masura si control, alte echipamente in domeniu
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi de L-V;

Beneficii:
- Salariu atractiv in functie de experienta si performanta
- Bonus lunar de productie si fidelitate;
- Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca;
- Bonuri de masa
- Locatie in Oradea, centura orasului - se asigura transportul prin microbuze in oras, si decontare combustibil, abonament pentru zonele limitrofe Oradea.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.