Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
22/03/2016 Angajam tehnician reparatii imprimante
27/02/2017 PERSONAL TELECOMUNICATII- ALPINIST/TEHNICIAN/MUNCITORI
25/02/2019 Curs Instructor Fitness
19/09/2018 Instructor fitness
02/11/2015 Tehnician

Tehnician mentenanta echipamente fitness

Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de la cele mai reprezentative branduri internationale de profil, cu o gama diversa de echipamente premium si solu?ii complete pentru sali de fitness si culturism.

Daca esti o persoana pasionata de sport, iti plac aparatele fitness si tot ce tine de acest domeniu, te vrem in echipa noastra!

Responsabilitatile postului:
1. Efectuarea probelor de functionare;
2. Reglarea mecanismelor mecanice pentru respectarea parametrilor functionali specificati;
3. Intocmirea fiselor tehnice de constatare;
4. Identificarea, analizarea si repararea naturii defectiunilor;
5. Efectuarea de deplasari.

Aptitudini necesare:
1. Spirit de echipa;
2. Bune capacitati de organizare;
3. Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii.

Cerinte:
1. Studii medii tehnice;
2. Lb. engleza (nivel mediu) - obligatoriu;
3. Lb.maghiara - avantaj;
4. Experienta service/mentenanta;
5. Experienta in domeniul mecanic sau electronic.

Se ofera:
1. Salarizare deosebita;
2. Bonusuri;
3. Spatiu de lucru modern.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.