Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
03/01/2014 sofer profesionist,28 ani
12/08/2013 sofer profesionist
26/07/2014 Sofer profesionist
23/09/2013 Angajez sofer profesionist 7.5 Tone
22/04/2013 Angajam sofer profesionist

Sofer profesionist C+E

Clientul nostru este o companie italiana, cu traditie de peste 30 de ani, renumita in transportul rutier si intermodal de marfuri, avand peste 350 de camioane.

Titlul postului: Sofer profesionist C+E
Nr.de persoane: 2
Locatie: Livorno, Udine (Italia)

Responsabilitatile postului:
- Efectuarea curselor nationale si internationale cu punct de plecare din Livorno, Udine (Italia) in diverse tari din Europa;
- Asigurarea transportului catre destinatie;
- Asistarea la incarcarea marfurilor transportate;
- Verificarea concordantiei dintre documentele de transport si tipul marfii;
- Efectuarea intretinerii corespunzatoare a autovehiculului.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Permis cat. C+E;
- Cunostinte de Limba Italiana (nivel mediu);
- Cunostinte de baza de mecanica;
- Detinator ADR si card Tahograf;
- Experienta de minim 2 ani in transportul de marfuri (de preferat pe camion cu prelata);
- Bune competente in conducerea camioanelor de mare tonaj si in activitatile de
incarcare/descarcare marfa;
- Bune capacitati de orientare stradala;
- Cunostinte in ceea ce priveste regulile de circulatie rutiera si respectarea acestora.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Persoana harnica si punctuala;
- Seriozitate;
- Spirit de echipa.

Se ofera:
- Salarizare motivanta incepand de la 2.100 Euro net;
- Se acorda 21 de zile lucratoare de concediu platit+diurna;
- Bune conditii a vehicului condus (clima, incalzire automata, frigider);
- Contract de munca pe perioada determinata de 2 ani.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0748.048.441 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro.
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.