Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
08/02/2016 Angajam manipulant marfa
23/04/2015 Angajam Urgent Manipulant Marfa
03/05/2017 Manipulant marfa
24/04/2015 CAUTAM MANIPULANTI
29/02/2016 Angajam Manipulant Marfa

Manipulant marfa

Clientul nostru activeaza pe piata din anul 2008, in domeniul distributiei de produse electrocasnice, de bricolaj si home-garden-deco.

Responsabilitatile postului:
- Participarea activa la manipularea marfii din depozitul firmei;
- Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor;
- Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la manipularea si depozitarea marfurilor;
- Participarea la imbunatatirea sistemului de depozitare;
- Incarcarea si descarcarea marfurilor in hala si camion;
- Manevrarea cu atentie sporita a produselor, pentru a nu le deteriora;
- Pregatirea comenzilelor de marfa ce urmeaza a fi livrate;
- Satisfacerea in timp util a comenzilor pentru incarcarea/descarcarea marfurilor necesare sau care ii sunt solicitate;
- Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor.

Aptitudini necesare postului:
- Seriozitate;
- Meticulozitate;
- Atentie si grija in manevrarea produselor;
- Capacitate de a lucra curat si organizat.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Conditie fizica buna;
- Experienta pe un post similar, prezinta avantaj, insa nu este cerinta eliminatorie;
- Raspunde de calitatea serviciilor prestate.

Se ofera:
- Salariul se va comunica in urma interviului;
- Program de lucru: Luni – Vineri, 08:30 – 18:00;
- Se asigura masa la locul de munca;
- Se ofera Contract pe perioada nedeterminata, conform legii.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.