Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
15/09/2015 angajam lacatus-sudor
03/11/2017 Angajam Lacatus/Sudor
12/09/2013 Macaragiu, lacatus, sudor
12/04/2018 Angajam sudor OL cu permis cat. B
28/12/2015 Angajez sudor aluminiu

Sudor

Recrutam Sudor, pentru clientul nostru din Parcul Industrial Oradea, active in sectorul automotiv, renumit in fabricarea de constructii metalice, componente/asamblari - diverse structuri metalice.

Responsabilitatile postului:
- Sudura: MIG/MAG/WIG in corgon;
- Sudarea instalatiilor si constructiilor metalice, ajustarea si asamblarea diferitelor repere dupa desen tehnic - in domeniul automotiv;
- Sudarea pe placi, tevi si profile;
- Sudarea in diferite pozitii de sudura; sudarea diferitelor cusaturi;
- Pregatirea materialelor pentru sudura si verificarea aparatelor de sudura;
- Asamblarea, sudarea si prelucrarea componentelor;
- Potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii;
- Sudarea si taierea metalului si plasticului.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Cunoasterea diferitelor procese de sudura;
- Experienta in domeniu, Mig Mag, constructii metalice - indiferent de nivelul studiilor;
- Deprinderi tehnice si cunostinte in citirea unui plan;
- Persoana responsabila si serioasa.

Se ofera:
- Salarizare atractiva – se negociaza in urma interviului, in functie de experienta etc.;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 06.00-14.30;
- Tichete de masa, decontare transport;
- Conditii de lucru intr-un spatiu modern;
- Echipament de protectie necesar.

Pentru mai multe detalii sunati la 0728/572.880 sau aplicati prin CV la adresa: recrutare@publiceuroconsulting.ro!
Toate aplicatiile sunt tratate strict confidential, iar pentru orice nelamurire, sesizare rugam contactati un Agent - sau / juridic@publiceuroconsulting.ro 0728/957.877, 0359/801.090