Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
08/02/2016 Angajam manipulant marfa
23/04/2015 Angajam Urgent Manipulant Marfa
03/05/2017 Manipulant marfa
24/04/2015 CAUTAM MANIPULANTI
16/08/2017 Angajam persoane pentru ambalare marfa

Angajam manipulant marfa

Clientul nostru este companie germana de prestigiu, cu peste 50 ani de experienta, aflata in Romania in plina expansiune, oferind servicii de logistica/distributie si transport marfa.

Responsabilitatile postului:
- Participarea activa la manipularea marfii din depozitul firmei;
- Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la manipularea si depozitarea marfurilor;
- Incarcarea si descarcarea marfurilor;
- Manevrarea cu atentie sporita a produselor, pentru a nu le deteriora.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Conditie fizica buna;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Experienta pe un post similar, constituie avantaj, insa nu este cerinta obligatorie;
- Persoana atenta la detalii, organizata si serioasa;
- Seriozitate si meticulozitate.

Se ofera:
- Salarizare avantajoasa;
- Bonuri de masa in valoare de 15Ron/Zi lucratoare;
- Program de lucru Luni-Vineri, 07-16;
- Transport asigurat.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.