Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
24/05/2023 Angajam operator Manitou/incarcator telescopic.
20/01/2016 Operator
08/02/2013 Operator PC
25/04/2018 angajez operator cnc
22/03/2015 Angajez urgent operator buldoexcavator

Operator PVC

Clientul nostru este o companie cu capital privat integral romanesc, care activeaza in domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu.

Experienta nu este obligatorie, se invata la locul de munca!

Responsabilitatile postului:
- Asamblarea tamplariei PVC conform instructiunilor de lucru;
- Deplasarea ocazionala la client pentru montarea usilor si a geamurilor din PVC;
- Identificarea produselor finite necorespunzator;
- Raportarea problemelor aparute in timpul productiei catre supervizorul direct;
- Mentinerea in bune conditii de functionare a echipamentelor si instrumentelor de lucru;
- Responsabilitatea pentru calitatea/cantitatea lucrarilor realizate.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Perseverent si integru;
- Simt practic;
- Comunicativ si constiincios.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii;
- Diponibilitate pentru program prelungit;
- Apt de munca la inaltime (pe schela).
- Permis cat. B – constituie avantaj;
- Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar prezinta avantaj.

Se ofera:
- Salarizare motivanta;
- Program de lucru de Luni-Vineri, 08:00-16:30;
- Decontare abonament OTL;
- Tichete de masa;
- Bonusuri de sarbatori;
- Zile libere cu ocazia sarbatorilor legale.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro