Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
06/02/2013 Operator Call Center
25/07/2013 Call-Center cauta vorbitori de limba italiana
21/10/2011 caut loc de munca
24/01/2013 Angajare Director Call Center, Lb Italiana
12/01/2009 operatore call center

Operator call center

Responsabilitati:

Solutionarea solicitarilor transmise de catre client
Gestionarea eficienta a unei sesizari
Informarea conform criteriilor transmise de catre client

Cerinte:

- cunostinte PC
- limba engleza- nivel mediu
- limba maghiara- nivel avansat

Beneficii:

– conditii de lucru moderne
– salariul motivant
– echipa tanara

Persoanele interesate pot sa trimita CV pe adresa de email: anca.bacter@att-interim.ro sau sa sune la: 0770 461 771

Comentarii

  • ATTINTERIM

    Comentariul de mai sus a fost scris de consilierul juridic al Public Euroconsulting, Dorina Obreja care aparent are prea mult timp liber si se ascunde in spatele unui pseudonim. Multumim ca ne urmariti anunturile cu interes, noi incercam sa ne promovam pe toate site-urile, chiar daca sunt gratuite. Anunturile noastre nu sunt "tzepe", daca sunteti in cautarea unui loc de munca, puteti sa ne contactati cu incredere.