Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
24/05/2023 Angajam operator Manitou/incarcator telescopic.
20/01/2016 Operator
08/02/2013 Operator PC
25/04/2018 angajez operator cnc
22/03/2015 Angajez urgent operator buldoexcavator

Operator depozit

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.

Responsabilitatile postului:
- Descarcarea si incarcarea marfii;
- Aranjareaprodusele in depozit;
- Pregatirea marfii care trebuie trimisa clientilor;
- Pastreaza curateniei in depozit;

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Spirit de echipa;
- Persoana energica,
- Atitudine pozitiva;

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii/Scoala profesionala;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Rezistenta la efort fizic.

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa: 15 Ron;
- Prime de sarbatori si bonusuri;
- Program de lucru intr-un singur schimb;
- Participarea gratuita la activitati recreative (fotbal, baschet);
- Transport asigurat din Oradea la sediul firmei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 / 0748.048.441 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.