Anunt expirat.

HR Manager

Clientul nostru este unul din cele mai cunoscute cazinouri, avand ca domeniu de activitate jocurile de noroc.

Responsabilitatile postului:
- Indeplinirea sarcinilor administrative;
- Gestionarea contractelor de munca ale salariatilor;
- Gestionarea docmunetelor si a altor aspecte conexe perioadelor de concediu de odihna si a altor perioade de lipsa ale angajatilor;
- Indeplinirea sarcinilor administrative conexe salariilor;
- Inregistrarea si verificarea evidentelor declaratiilor lunare conexe contractelor de munca;
- Comunicarea catre persoana insarcinata cu intocmirea statelor de plata, a datelor necesare acestor documente;
- Verificarea statelor de plata receptionate de la persoana respectiva si mentinerea contactului cu persoana mentionata;
- Gestionarea administrative a gratificatiilor, dotarilor (cafeteria, automobile, etc.);
- Participarea active in proiectele HR;
- Gestionarea sarcinilor de recrutare personal si angajarea candidatilor;
- Organizarea instruirilor, antrenamentelor, participarea active in cadrul evenimentelor interne;
- Participarea activa in proiectele HR;
- Intocmirea unor rapoarte pentru anumite persoane din conducere.
Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studiile de specialitate in domeniu;
- Experienta de minim 3 ani pe un post similar;
- Cunostinte de Limba Engleza;
- Cunostinte de Limba Maghiara, constituie avantaj.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Punctualitate;
- Seriozitatate;
- Caracter deschis, proactiv;
- Spirit de echipa.

Se ofera:
- Salarizare atractiva;
- Mediu de lucru placut;
- Participarea la realizarea unui proiect totalmente nou, in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- Posibilitatea la o relatie indelungata de munca.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.