Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
02/11/2012 Tehnician
29/08/2016 Tehnician/electronist
02/08/2014 Angajam electronist.
04/08/2014 Angajam Electronist
14/08/2015 Angajam tehnician IT

Angajam tehnician/electronist

Clientul nostru, reprezinta o companie romaneasca avand ca obiectiv principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate, de ultima generatie.

Responsabilitatile postului:
- Instalarea echipamentelor si sistemelor de securitate;
- Instalarea retelelor de date;
- Participarea la interventiile de intretinere a sistemelor instalate;
- Configurarea diferitelor sisteme si echipamente.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Perseverenta;
- Persoana atenta la detalii;
- Persoana organizata;
-Permis de conducere cat. B - constituie avantaj.

Cerinte necesare:
- Studii medii/superioare;
- Abilitati tehnice - experienta in domeniu constituie avantaj;
- Atitudine pozitiva.

Se ofera:
- Salariu atractivi negociabil in functie de experienta;
- Bonusuri;
- Atmosfera de lucru placuta - echipa tanara;
- Acces la cursuri de specializare si certificare;
- Posibilitate de evolutie in cadrul firmei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 / 0748.048.441 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.