Angajam Reprezentant Vanzari in Oradea

Companie româneasc? fondat? în anul 2011 care are ca obiect de activitatea proiectarea, instalarea ?i între?inerea sistemelor de securitate cauta REPREZENTANT VANZARI.

Responsabilitati

-Mentine legatura cu firme, institutii;
-Prospecteaza piata, contacteaza clienti potentiali si mentine legatura cu cei existenti;
-Prezinta produsele si serviciile companiei in scopul de a convinge clientii sa achizitioneze produsele si serviciile promovate;
-Detine informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le promoveaza;
-Efectueaza prezentari ale produselor promovate cu potentialii clienti;
-Negociaza in cadrul licitatiilor, cu clienti strategici;
-Participa la predarea produselor la sediul clientului, instruieste clientul cu privire la utilizarea sistemelor instalate, furnizeaza documente aferente.

Cerinte:

-Experienta in vanzari(vanzari sisteme de securitate reprezinta avanta);
-Studii superioare finalizate sau in curs;
-abilitati de negociere;
-abilitati de planificare a propriei activitati;
-gandire analitica;
-permis categoria B.

Beneficii:

-Salar Motivant fix;
-Comision;
-Cursuri de formare;
-Masina de serviciile;
-Telefon si laptop in scop de munca.