Angajam tehnician calitate

Clientul nostru este un important producator de confectii metalice, pluguri de zapada, aparate de sudura, etc., cu o experienta de peste 18 ani, avand clienti importanti atat pe plan local cat si national.

Responsabilitatile postului:
- Responsabil de efectuarea inspectiilor de calitate, receptia materialelor, componentelor si produselor finite;
- Verifica vizual cat si cu aparate de masura piesele finite;
- Verifica ca produsul sa indeplineasca toate cerintele specificate in normele si documentatia interna;
- Itcomeste rapoarte cu defectele aparute in procesul de productie;
- Responsabil cu gestionarea materialelor si pieselor neconforme.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii/superioare tehnice;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura;
- Experienta pe un post similar;
- Seriozitate si corectitudine.

Se ofera:
- Salarizare motivanta;
- Bonuri de masa in valoare de 15 RON/zi lucratoare;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 06.00 - 14.00;
- Transport asigurat sau decontat indiferent de localitate;
- Posibilitate de crestere salariala.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.