Operator PVC

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.
Angajam persoane harnice, dornice de a lucra in domeniul tamplariei si asamblarii produselor PVC.

Experienta nu este necesara, noi va invatam!

Responsabilitatile postului:
- Asamblarea tamplariei PVC conform instructiunilor de lucru;
- Respectarea procedurilor de lucru, a fazelor de productie, utlizarea adecvata a echipamentelor de productie;
- Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi debitate/asamblate sau pregatite de livrare la export in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
- Testarea produselor finite si completarea datelor referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu comanda cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
- Identificarea produselor finite necorespunzator.
- Mentinerea in bune conditii de functionare a echipamentelor si instrumentelor de lucru;
- Participa la rezolvarea problemelor de calitate impreuna cu supervizorul, seful de hala si directorul de productie.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii/Scoala profesionala/Studii superioare;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte in utilizarea masinii de infiletat automate;
- Aptitudini tehnice si spirit de echipa;
- Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi.

Se ofera:
- Salarizare fixa: 2.400 Ron Net (in mana);
- Posibilitatea de majorare a salariului dupa perioada de proba (pana la 2.800 ron net, in functie de evolutie);
- Bonus de prezenta: 200 Ron Net (in mana);
- Prime de sarbatori;
- Program de lucru in doua schimburi;
- Participarea gratuita la activitati recreative (fotbal, baschet);
- Transport asigurat sau decontarea acestuia pana in suma de 100 ron.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta de Luni pana Vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon.