Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:

Draglinist

Suntem un grup important de firme ce activeaza in domeniul constructiilor industriale si civile, cu o experienta de peste 15 ani pe piata!

Dorim sa angajam deservent draglina cu posibilitate de relocare in Oradea!
Oferim CAZARE!

Responsabilitati:
- Verificarea starii tehnice a utilajului;
- Intretinerea si operarea conform normelor tehnice a utilajului din dotare;
- Executarea operatiunilor primite ca sarcina de serviciu, avand obligatia de respectare a normelor de securitate a muncii specifice;
- Respectarea programului si a normei de lucru.

Cerinte:
- Studii medii;
- Atestat de calificare in meseria de operator utilaj;
- Experienta intr-un post similar;
- Seriozitate si organizare.

Oferim:
- Salarizare atractiva;
- Cazare asigurata;
-Transport asigurat;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.