Electrician utilaje grele

Suntem un grup important de firme ce activeaza in domeniul constructiilor industriale si civile.

Dorim sa angajam electrician pentru utilaje grele cu posibilitate de relocare in ORADEA!
Oferim CAZARE!

Responsabilitatile postului:
- Furnizeaza servicii de intretinere, diagnosticare, interventie si reparare din punct de vedere electric, a echipamentelor si instalatiilor din dotare;
- Asigura mentenanta preventiva a utilajelor si echipamentelor;
- Supravegheaza si asigura functionariea echipamentelor;
- Urmareste si mentine constant starea functionala a utilajelor;
- Intervine in timp util si asigura calitatea necesara bunei functionari a utilajelor;
- Executa alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea societatii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii;
- Experienta pe un post similar;
- Seriozitate si punctualitate.

Oferim:
- Salarizare atractiva;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Cazare si transport asigurat;
- Multe alte beneficii oferite de catre companie;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@mail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.