IDEAL INOX angajeaza CONSILIR VANZARI

Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucure?ti, Nr 37, Petre?ti, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.427/429, Bucureti, sector 2.
Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.
Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16 , la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email: salariati@idealinox.ro.
Asiguram transport din Bucuresti.
Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;
- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
- Cerinte comportamentale: responsabil, integru ,organizat;
- Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

Descrierea jobului:
Ca agent de vânz?ri activitatea ta va consta în:
Gestionarea portofoliului de clien?i;
Prospectarea pie?ei ?i dezvoltarea continu? a portofoliului;
Construirea ?i consolidarea rela?iilor cu clien?ii;
Cre?terea volumului de vânz?ri ?i promovarea produselor companiei.