Angajam sofer prof.cat.B+E >pachet salarial atractiv intre 1200-1400 euro

Bihor, Oradea
Valabil din 27.02.2017 11:30:11
1 / 1
Descriere

Angajam sofer profesionist cu experienta pe extern, necesar cat.B+E .
Transportul se efectueaza pe o camioneta de 3,5T + remorca.

PACHET SALARIAL ATRACTIV intre 1200-1400 euro .

Descriere post:
-transport marfa in regim de grupaj sau exclusiv si autoturisme.
Curse interne-externe,tur-retur: RO-A-DE-RO .

Camioneta este dotata cu tot ce este necesar efectuarii in bune conditii a serviciului.

Cerinte:
- posesor carnet sofer cat.B+E;
- persoana responsabila;- varsta 30 - 45 ani ;
- min.1 an experienta de condus camion/camioneta cu remorca;
- experienta pe extern(Germania,Austria);
- analize medicale/aviz psihologic valabile, cazier;
- constituie un avantaj cunoasterea unei limbi straine: germana sau engleza ;
- domiciliu preferabil in Oradea sau in judetele din apropiere.