Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
05/08/2015 INGINER
28/06/2016 INGINER
13/05/2014 Protectia muncii,PSI - SSM - Inginer mecanic CAUT LOC DE MUNCA !
28/08/2012 Inginer Topograf
18/04/2012 Trusa cap freze ac, diamante, 30 buc/set -7136

Inginer coordonator - Prelucrari Mecanice

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Responsabilitatile postului:
- Coordoneaza activitatile sectiei de prelucrari mecanice;
- Optimizeaza procesele de prelucrari mecanice din punct de vedere al calitatii, costurilor si termenelor de executie;
- Gestioneaza resursele puse la dispzitie pentru a asigura cele mai bine rezultate;
- Propune metode de imbunatatire si eficientizare;
- Optimizeaza programele masinilor cu comanda numerica;
- Defineste procesele de prelucrare;
- Gestioneaza personalul de pe zona si echipamentele;
- Analizeaza si monitorizeaza indicatori definite.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Rezistenta la stres;
- Seriozitate.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii superioare tehnice;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Experienta relevanta in Prelucrari Mecanice;
- Cunostinte de limba Engleza – prezinta avantaj.

Se ofera:
- Salarizare avantajoasa;
- Decontare abonament transport;
- Tichete de masa;
- Prima de vacanta;
- Prime de Paste si de Craciun (tichete cadou).

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.