Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
09/04/2018 ANGAJAM
03/07/2018 ANGAJAM MUNCITORI
25/04/2018 angajez operator cnc
26/06/2015 Cautam Operator Linie Productie - Cehia
17/10/2018 Personal cu si fara experienta in productie

Operator productie - debitare burete

Clientul nostru produce si comercializeaza burete pentru izolatii fonice si debitare burete pentru mobila: placi si formate fixe.

Responsabilitatile postului:
- Taierea buretului dupa dimensiunile specificate;
- Tinerea evidentei comenzilor lucrate;
- Respectarea normelor de siguranta;
- Pastrarea curateniei la locul de munca.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Persoana ordonata si organizata;
- Spirit de observatie;
- Atentie la detalii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii;
- Experienta in domeniul croiului sau tamplariei, constituie avantaj;

Se ofera:
- Salarizarea se negociaza in cadrul interviului;
- Program de lucru de Luni-Vineri, 07:00-16:00;
- Transport decontat;

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro