Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
28/01/2013 angajam personal
16/01/2012 Angajam personal
02/10/2012 Angajam personal
11/05/2012 Angajam personal comercial
30/08/2017 Angajam personal curatenie

Angajam personal birou

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Responsabilitatile postului:
- Diverse activitati ce tin de secretariat;
- Coordonarea activitatilor de logistica in acord cu strategia companiei;
- Colaborarea cu sefii de departamente in stabilirea transportului marfii;
- Urmarirea derularii transporturilor;
- Verificarea facturilor si a documentelor de transport;
- Tinerea evidentei marfurilor transportate;
- Operatii statistica si intrastat.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii/superiore;
- Cunostinte solide de lb. Italiana si lb. Engleza - obligatoriu ;
- Cunostinte operare calculator si a pachetului Microsoft Office;
- Experienta in domeniu NU este neaparat obligatorie, doar vointa de a invata.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Responsabilitate;
- Bune abilitati de comunicare;
- Capacitate de autocontrol.

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv, negociat in urm ainterviului;
- Bonuri de masa;
- Posibilitati de avansare;
- Program de lucru de Luni-Vineri, 08.00 – 16.00.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.