Cautam Agent de Vanzari Aparate Medicale

Angajam agent de vanzari aparate medicale.
Suntem o firma cu renume pe piata de farmaceutice, care pune la dispozitia tuturor o gama larga de produse ?i aparatura medicala.

DESCRIEREA POSTULUI:

- Prospecteaza piata /contacteaza clienti potentiali si mentine legatura cu clientii deja existenti;
- Prezinta produsele si serviciile firmei clientilor in vederea vanzarii;
- Detine informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le reprezinta si a pietei nationale / locale ;
- Efectueaza prezentari ale produselor promovate cu potentialii clienti;
- Furnizeaza clientilor detalii referitoare la preturile produselor si serviciilor, in toate variantele existente si ii consilieaza in alegerea variantei optime;
- Pastrarea legaturii cu persoane juridice (cabinele, clinici)
- Vizite periodice clientilor din Transilvania

CERINTE:
- Atitudine optimista si competitiva
- Initiativa si perseverenta
- Permis categoria B, categoria C reprezinta un avantaj
- Abilitati de organizare si comunicare
- Orientarea spre rezultate
- Cunostinte de medicina

OFERTA:
- Pachet salarial motivant
- Masina si telefon de servici
- Echipa tanara si motivata

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati la numerele de telefon: 0770 461 771, 0773 369 288.
Asteptam CV-ul tau pe adresa: jobs@att-interim.ro.

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.