Cautam Sef Productie

Angajam SEF SECTIE PRODUCTIE pentru coordonarea unei echipe de spalatorese. Compania noastra ofera o baza solida in solutii personalizate de inchiriere de articole textile.

RESPONSABILITATI:
- asigura marfa ce urmeaza sa fie livrata(o verifica sa nu fie nereguli)
- coordonarea unei echipe de 20-25 persoane, la sectia de spalare a rufelor
- gestioneaza eventualele conflicte ale femeilor din subordine
-distribuie sarcini in functie de urgenta comenzilor
- se asigura ca fiecare angajata lucreaza dupa cerinte

CERINTE:
- o femeie organizata
- atenta la detalii
- harnica si activa
- experienta in coordonare, productie
- cunoasterea limbii maghiare sau germana constituie un avantaj

BENEFICII:
- salar 1700-1900 NET
- bonuri de masa
- transport platit
- al 13 salar

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze

Comentarii Facebook

Comentarii

Nu s-a postat inca nici un comentariu

Lasa un comentariu

Nu sunteti autentificat. Pentru a putea posta comentarii trebuie sa fiti autentificat in sistem.