Asistent Manager - FETE

Recrutam pentru clientul nostru, companie romaneasca cu obiectul principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate.

Responsabilitati:
- Asigura lucrarile de secretariat si corespondenta pentru Departamentul IT
-Serveste ca reprezentant al Managerului fata de un spectru larg de parteneri, clienti, angajati;
-Redacteaza rapoarte si alte documente necesare bunei desfasurari a activitatii;
-Gestioneaza si pastreaza informatia confidentiala, este discret si judicios;
-Cunoaste si respecta politicile si procedurile companiei.

Cerinte:
- Absolventa de studii superioare
- Atentie la detalii
- permis de conducere categoria B
- Capacitate de auto organizare si abilitati de rezolvare de probleme.
- Initiativa si implicare

Oferta:
•Activitate in cadrul unei organizatii de inalt profesionalism;
• Mediu de lucru modern si in continua evolutie;
• Perfectionare continua in plan profesional;
• Pachet salarial competitiv.

Persoanele interesate pot sa trimita CV pe adresa de email: vlad.manea@att-interim.ro sau sa sune la: 0770940103

Descrierea companiei:

CALITATE ? PROMPTITUDINE ? RESPECT

ATT Interim: suntem o companie tân?r? ?i dinamic?, oferind servicii atât angajatortilor, cât ?i persoanelor aflate în c?utarea unui loc de munc?. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România ?i UE, ?i solu?ii adaptate de recrutare ?i plasare for?? de munc?, selec?ie ?i leasing de personal. Cei care ?i-au g?sit un loc de munc? prin intermediul echipei noastre apreciaz? în mod deosebit promptitudinea ?i deschiderea noastr?, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caut? din nou. Dorim s? fim agen?ia preferat? de recrutare pentru companii ?i cei care-?i caut? un loc de munc?, oferind calitate, promptitudine ?i respect. Suntem creativi, ambi?io?i, deschi?i, consecven?i în munca noastr? pentru g?sirea celor mai bune solu?ii, interesa?i de dezvoltare continu? ?i motiva?i de succesul celor pe care îi asist?m.