Anunt expirat.
Vizualizeaza anunturi asemanatoare:
09/01/2011 Inginer proiectant intocmesc proiecte de case
05/08/2015 INGINER
28/06/2016 INGINER
13/05/2014 Protectia muncii,PSI - SSM - Inginer mecanic CAUT LOC DE MUNCA !
28/08/2012 Inginer Topograf

Inginer proiectant SDV-uri

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Responsabilitatile postului:
- Efectueaza conceptia si proiectarea propiu-zisa pentru realizarea in conditiile cerute de tema de proiectare;
- Participa la punerea in functiune a produselor (SDV-uri) complexe pentru asigurarea conformitatii cu temele de proiectare;
- Verifica incadrarea in normele de consum planificate in vederea optimizarii procesului de productie;
- Participa la probele pentru verificarea SDV - ului, precum si la cele de omologare.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Persoana organizata;
- Seriozitate;
- Atentie la detalii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii superioare in domeniu;
- Experienta pe un post similar;
- Cunostinte desen tehnic;
- Abilitati de utilizare a softurilor de proiectare asistata SolidWorks, CAD;
- Cunostinte de limba Engleza – prezinta avantaj.

Se ofera:
- Salarizare avantajoasa
- Decontare abonament transport;
- Tichete de masa;
- Prima de vacanta;
- Prime de Paste si de Craciun (tichete cadou).

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 / 0748.048.441 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.